Wizaz.pl

POCZUJ
ZAPACH LATA

W JEDWABISTYM MUSIE
POD PRYSZNIC

PRZEJDŹ DO TESTOWANIA

2x BARDZIEJ WYDAJNY*

*W porównaniu do standardowego żelu
pod prysznic NIVEA o tej samej pojemności.

JEDWABISTY MUS DO CIAŁA
RABARBAR I MAILNA

Pielęgnuje skórę dzięki ekstraktom z naturalnego jedwabiu. Dzięki formule lekkiego piankowego musu pozwala na przyjemną pielęgnację i wsytarcza na 2 razy dłużej niż tradycyjne produkty. Jego piękny zapach dojrzałych malin i świeżego rabarbarem wprawi Cię w doskonały nastrój.

JEDWABISTY MUS DO CIAŁA
CYTRYNA I MORINGA

Poczuj orzeźwiający zapach soczystych cytryn i aromatycznego drzewa moringa. Mus dostarczy Twojej skórze aksamitnej delikatności dzięki ekstraktom z naturalnego jedwabiu. Innowacyjna konsystencja pianki sprawia, że pielęgnacja staje się przyjemnością, a formuła musu wystarcza na 2 razy dłużej.

LAUREACI


Uprzejmie informujemy, że na liście laureatów zmieniło się kilka osób. Jest to związane z ponowną weryfikacją zgłoszeń do testu. Serdecznie przepraszamy i gratulujemy wszystkim nagrodzonym.Regulamin akcjiPOZNAJ DOSKONAŁOŚĆ ROKU

JEDWABISTY MUS DO MYCIA CIAŁA - ODŻYWCZY CREME CARE

Mus z wyjątkową formułą ekstraktu z jedwabiu i połączeniem pielęgnacyjnych olejków - idealny, gdy chcesz podarować swojej skórze miękkość i chwile rozkoszy.

JEDWABISTY MUS DO MYCIA CIAŁA - NAWILŻAJĄCY CREME SOFT

Mus z unikalną recepturęekstraktu z jedwabiu i z odżywczym olejkiem migdałowym - doskonały dla skóry, która wymaga czułej i delikatnej pielęgnacji.

JEDWABISTY MUS DO MYCIA CIAŁA - PIELĘGNUJĄCY CREME SMOOTH

Mus z ekstraktem z drogocennego jedwabiu, który zostawaia po sobie uczucie gładkości oraz jedwabistego otulenia na cały dzień.