Wizaz.pl

Chcesz pozbyć się dodatkowych kilogramów?
Weź udział w teście i wypróbuj suplement diety
Therm Line® Fast!

Zostań 1 z 50 testerek, na którą czekają
aż dwa opakowania produktu.

Nie zwlekaj - zgłoś się!>
Poznaj Therm Line®
  • Therm Line Fast
  • Therm Line Man
  • Therm Line 30+
  • Therm Line 40+
  • Therm Line Forte
  • Therm Line II

Therm Line® Fast

to suplement diety w postaci tabletek powlekanych, zawierający odpowiednio dobraną kompozycję składników dla kobiet dążących do szybkiej redukcji wagi ciała. Składniki preparatu wspomagają spalanie tłuszczu i przyspieszenie metabolizmu oraz usuwają nadmiar wody z organizmu.

Therm Line® Man

to suplement diety zawierający unikatowe połączenie składników, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowej wagi ciała oraz wspierają męskie libido.

Therm Line® 30+

to suplement diety zawierający odpowiednio dobraną kompozycję składników dla kobiet po 30-tym roku życia, które dążą do utrzymania prawidłowej wagi ciała. Składniki te przyczyniają się do zmniejszenia łaknienia, wspomagają utrzymanie równowagi metabolizmu węglowodanów w organizmie, wzmagają metabolizm i spalanie tłuszczu, sprzyjają usuwaniu wody z organizmu oraz stymulują aktywność fizyczną i umysłową.

Therm Line® 40+

to suplement diety dedykowany kobietom po 40-tym roku życia. W jego składzie, oprócz substancji wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej i spalanie kalorii, znalazły się również składniki przyśpieszające metabolizm i utrzymujące prawidłowy poziom glukozy we krwi.

Therm Line® Forte

to suplement diety w kapsułkach, który zawiera wysokie dawki Sinetrolu®, substancji termogenicznych oraz L-karnityny. Preparat wykazuje silne i wielokierunkowe działanie wspomagające metabolizm tkanki tłuszczowej. Polecany osobom zainteresowanym efektami w krótkim okresie czasu.

Therm Line® II

to kompozycja naturalnych składników bioaktywnych o synergicznym działaniu, sprzyjających w utrzymaniu smukłej sylwetki oraz wspomagających metabolizm tkanki tłuszczowej i kontrolę wagi ciała. Preparat polecany jest osobom zainteresowanym efektywnym, lecz stopniowym działaniem.

Zgłoś się do testu Therm Line® Fast
1 / 7
Czy kiedykolwiek przyjmowałaś preparaty wspomagające odchudzanie?
2 / 7
Czy masz problemy z nadwagą?
3 / 7
Czy masz problemy z cellulitem?
4 / 7
Czy chcesz stracić na wadze?
5 / 7
Czy uważasz, że potrzebujesz preparatu przyspieszającego metabolizm?
6 / 7
Czy uważasz, że potrzebujesz preparatu usuwającego nadmiar wody z organizmu?
7 / 7
Napisz, dlaczego to właśnie Ty powinnaś wziąć udział w teście.

Uzupełnij swoje dane

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa. Dane wykorzystywane będą w celu zapewnienia użytkownikom funkcjonalności udostępnianych przez portal, a także w celach statystycznych oraz w przypadku wyrażenia odrębnej zgody, w celach przesyłania informacji handlowych. Każdy użytkownik ma zapewnione prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne.